Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagyobb, vagy kisebb létszámú...

Nagyobb, vagy kisebb létszámú autósiskolában érdemesebb elkezdeni a jogosítványt?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam egy kisebb iskolában, ott azt mondták,hogy papíron 120 ezer lesz az egész, azonban ez a gyakorlatban inkább felmegy 150-160-ra, tehát erre számítsak.

Még megnézek egy nagyobb iskolát is, és majd az alapján döntök, de nem tudom...most őszinték voltak,hogy ne érjen meglepetés.De miért?Mert ez így van, vagy valószínűleg így pótolják a kisebb létszámból adódó bevételkülönbséget?


2014. jan. 7. 19:32
 1/1 help me válasza:
A nagyobb iskolák általában olcsóbban kínálják a tanfolyamot a nagyobb létszám miatt. De ismerőseimből ítélve akik "olcsóbban" szerzik meg a ogosítvány nagyobb iskolákban, mindig megbuktak valamelyik vizsgán. Ellenben én kicsi iskolában voltam én elsőre átmentem mindenből, így én jártam jobban anyagilag is nem pedig ők. Érdemes több iskolát is végigjárni mielőtt döntesz!
2014. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!