Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik sofőrszolgálatot...

Stark Zoltán kérdése:

Melyik sofőrszolgálatot ajánlanátok szombat estére?

Figyelt kérdés
Haverokkal kicsit kirúgunk a hámból hétvégén, a sofőrszolgálat meg valahogy szimpibb mint a taxi. Csak fogalmam sincs melyik legyen, még nem használtam egyiket sem.

2014. jan. 15. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ment egy privát üzenet, nem akarom ide írni, mert reklám lenne. :)
2014. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én múltkor az A sofőr sofőrszolgálattal mentem. Nem a legolcsóbbak, de összességében profinak és korrektnek tűntek.

www.asofor.hu

2014. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, végül A sofőrt hívtuk (fene tudja valahogy ódzkodom a női vezetőktől, valószínűleg nem kéne általánosítani).

Mindent összevetve meg voltam velük elégedve, időben kiérkeztek és amiatt sem akadtak ki hogy több kitérőt is kellett tenni hazafelé :)

Jó móka ez a sofőrszolgálatos dolog, szerintem fogom még használni!

2014. jan. 23. 10:00
 4/5 anonim válasza:

Melyik szombat? :-)

Én az A sofőrt választom, mert gyorsak és korrektek.

[link]

Még nem csalódtam. Persze nem én vagyok a legjobb ügyfelük :-)

2014. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsuzskaa1 válasza:

Szia!


Én a SofőrHívó alkalmazást használnám, mert abban össze tudod hasonlítani a sofőrszolgálatokat.


Ott szerintem az értékelésekkel több ember független véleményét látod, mint mondjuk itt, illetve az árat és a kiérkezési időt is könnyen össze tudod hasonlítani.

2015. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!