Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány éves korotokban lett B...

Hány éves korotokban lett B kat. Jogosítványotok?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek mennyi idősen ideális elkezdeni a tanfolyamot? Sok ismerősöm úgy gondolja hogy nem érdemes rögtön 17 évesen mert amíg nincs autó addig nem tudnak vezetni úgysem. Mások viszont azt az elvet vallják hogy minél előbb, annál jobb. Szerintetek?
2014. jan. 20. 19:15
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

nekem 19évesen lett jogsim és utána évekig nem vezettem,gyorsan bele rázódtam a vezetésbe miután vettem autót.

a jogsit anyagi okok miatt szerintem minél előbb érdemes csinálni mert csak drágább lesz idővel.

2014. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 egySanyi ***** válasza:
Szintén 19 és én se vezettem utána évekig.
2014. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen szereztem jogsit. Apám alig várta, hogy meglegyen, mert így nem neki kellett vezetnie, ha mentünk valahová vendégségbe (ő ihatott alkoholt).
2014. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

18 évesen szereztem, azt szerettem volna, hogy legyen meg még az érettségi előtt.

Ezután a sorkatonaság miatt nem vezettem másfél évig, utána a munkahelyen már szükség volt a jogsira.

2014. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17 évesen de attól kezdve rendszeresen rengeteget vezetek.
2014. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

19 évesen lett meg.

Szerettem volna előbb is csak nem volt rá pénzem. Nagy autómániás vagyok tehát már nagyon vártam.

17 évesen nem nagyon van szüksége az embernek jogsira, igazából csak akkor ha már dolgozik. Én sajnos nem vezetek sokat, de már kellene saját autó mert munkába járáshoz jobb.

2014. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20, de érdemes minél hamarabb letenni (később csak nehezebb lesz ráállni a mozdulatokra, a mozgás összehangolására)
2014. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

16 évesen megcsináltam az A-t, kicsit később a B kategóriát. Tulajdonképpen egy tanfolyam keretében csináltuk, akkoriban még lehetett! :D

Azóta meg mentem már vagy 1,5 milliót...

2014. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17, egész sokat vezettem utána, 18-tól már hosszú távokat is. Azóta belvárosba költöztem, ide fåsznak az autó, így marad a hètvégi vezetés.
2014. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

23 évesen, és azóta is rendszeresen vezetek.

Azért jobb minél előbb, mert ha később lesz kocsid, és a saját nevedre iratod, kicsivel kevesebb a biztosítás, ha régi a jogsid.

2014. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!