Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet furcsa kérdés az autósok...

Lehet furcsa kérdés az autósokhoz, de nah. A többi lent?

Figyelt kérdés
Akik vezetni szoktak, óhatatlan, de néha belemennek egy-egy nagyobb kátyuba is. Olyankor amikor ezt látod, hogy biztosan elkerülhetetlen akkor te hogyan reagálsz? Te is reflexszerűen összeszorítod kicsit a fogaidat? (bocs de nem tudom máshogy leírni :D) vagy ugyanolyan "rezzenéstelen" arccal hajtasz át a kátyun mintha egy sima útszakaszon suhannál épp?

2014. jan. 25. 06:33
 1/6 PureGame válasza:
100%
Ha látom, hogy biztonságosan már nem tudnám kikerülni, inkább belehajtok. Kicsit erősebben fogom a kormányt, nehogy kikapja a kezemből,ennyi. Megjegyzem, hogy ott volt egy kátyú, ha legközelebb arra járok figyelek.
2014. jan. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogyan az előttem válaszoló írja, csak én szoktam egyet szidni az útkarbantartókon, az államon, meg minden olyanon, aminek az volna feladata, hogy ezeket elhárítsák és nem a pénzt lenyúlni!
2014. jan. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még motorral is rezzenéstelen arccal megyek át rajtuk (persze kikerülöm, ha észreveszem és tudom - létezik olyan út, ahol mindenütt kátyú van). Kátyú legyen a talpán, amin nem :) A cruiserem elég jól bírja, bár amikor pár F650 GS-es nyomába eredtem a Szentlélek-Mályinka úton, az már kicsit erős kezdett lenni :D De azért hangulatos volt :) Szerencsére ott mintha nem lennének igazán nagy, mély kátyúk, az már akadályozhatna a motorozás egyik alapelvében, miszerint a motor gumis vége lefelé legyen.

Az autónkat nem én vezetem, azzal mintha rosszabb lenne (bár a motoron is sokkal rosszabb az utasnak), de azt meg nem mondom, hogy mit csinálok a fogammal...

2014. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nyomok egy ő vagy úú B+ et és megyek tovább :)
2014. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szameg még a kátyú előtt elhangzik. 40 éve P 10-essel 110-es tempóban fogtam kátyút. Akkorát, hogy kifelé a sztender elakadt. Majd' 60 m-t bukfenceztem, de megúsztam horzsolásokkal, meg néhány kisebb töréssel. Azóta nem vagyok jó viszonyban a kátyúkkal.
2014. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szidom magam, hogy nem vettem észre előbb, aztán meg a megfelelő hatóságot, mert tönkreteszi a futóművet, meg az idegrendszeremet. :)

Amúgy tipikus reakciók: kormány jobban megszorít, gázt nem tolom neki, fog összeszorít... Persze én még nagyon friss mazsola vagyok, gondolom idővel már megszokott lesz.

2014. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!