Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti szoktatok télikabátban,...

Ti szoktatok télikabátban, sálban, sapkában vezetni?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavarna.

Egyrészt, mert oké, hogy mikor beülök az autóba hideg van, de 5-10 percen belül megsülnék úgy izzadnék a melegtől. (Mondjuk ha a fűtést teljesen kikapcsolom és lehúzom az ablakot hogy ne párásodjon, akkor ez még oké. Bár szerintem nem túl komfortos így sem.)

A másik, hogy engem borzasztóan zavar a mozgásban, ha be vagyok csomagolva.

Ezért mindig ha autóba ülök első dolgom, hogy előtte leveszem a kabátot, sálat, sapkát.

De van olyan ismerősöm, aki mindig bundás télikabátban, sőt kalapban vezet.

Csak én vagyok ilyen elvetemült gondolkodású, vagy mást is zavarna?


2014. febr. 16. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Én télikabátban és (bőr)kesztyűben vezetek. A fűtést nem kell csutkára tekerni, csak kb. ilyen 15 fok körül csinálok a kocsiban és úgy semmi gond. Azért sapkát nem veszek kocsiba...
2014. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem veszem le a kabátot, beülök és megyek. Annyira fűtök ,hogy jó legyen. Sapkát sálat nem hordok soha .Mozgásban nem akadályoz, nem egy kényszerzubbony a kabát és hadonászni sem kell vezetés közben.
2014. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs autóm, csak Ignisem, de még soha nem vettem észre, hogy izzadnék, vagy akadályozna a sapka-sál-télikabát.
2014. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Akkor ezek szerint csak én vagyok ilyen csodabogár, hogy nem szeretek 21 fokban 2-3 órát ücsörögni beöltözve. :)
2014. febr. 16. 15:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sálat nem szoktam, azt mindig leveszem, mert az kismértékben ugyan, de korlátozz a burám mozgását. :) Kabátot nem szoktam levenni, sapkát se mindig, mert szeretem hordani. :) A fűtést meg csak 1-es fokozaton szoktam használni, néha ki is kapcsolom, és csak akkor kapcsolom vissza, ha elkezd újból párásodni (belső keringetést csak alagútban, vagy szippantós IFA mögött használok)
2014. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Már miért kéne nagykabátban ülni 21 fokban? Már a 30 éves autókban is lehetett állítani a hőfokot...
2014. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Vezetni? Én nemcsak vezetek, de mindent ebben a szerelésben csinálok. Most is be vagyok öltözve teljesen.
2014. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de akkor otthon is csak 14-15 fokra fűtitek a lakást? Mert ezzel az erővel ott is lehetnétek kabátban, nem?

És gondoljatok bele, mennyi gázt megspórolhatnátok! :)

2014. febr. 17. 11:42
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
általában engem is eléggé zavar a télikabátom, mert az ujja elég vastag, így nehezebb kanyarodni, ezért ha nincs annyira hideg, inkább egy pulcsit felveszek, aztán 10 perc után úgyis megy már annyira a fűtés, hogy nem fázok meg. alapból sem vagyok olyan fázós, szóval különben nem is zavar engem annyira, ha minuszban is pulcsiban ülök.
2014. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első három válasz lényege azonos. De akkor miért 100%/100%/0%?
2014. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!