Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy megkapom-e a...

Mitől függ, hogy megkapom-e a parkolási engedélyt?

Figyelt kérdés

Szeretném benyújtani a kerületi lakosoknak szóló parkolási kedvezményre a kérelmem.

Mit írjak az indokhoz? Mi alapján döntik el, hogy ki kapja meg?


2014. márc. 12. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy be vagy-e jelentkezve. Ettől kezdve automatikusan jár. Nem kell semmiféle kérelem hozzá, csak be kell menni a polgármesteri hivatal ügyfélszolgálatára a kocsi papírjaival, és megkapod. Indoklás meg pláne nem kell. Illetve kérnek még egy igazolást arról, hogy az előző lakóhelyeden nem volt helyiadó-tartozásod. Én ezt nem vittem, de végül is kikönyörögtem, hogy e nélkül is megadják, mert sokat kellett volna utazni érte. De ez elvileg szintén kell.
2014. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szuper. és ha ez az első autó a nevemen, akkor nem kell olyan igazolás?
2014. márc. 13. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy hányadik autó, hanem attól, hogy a helyi rendelet előírja, hogy csak olyan személy kaphat parkolási engedélyt, akinek más önkormányzatnál nincs tartozása. Illetve pontosan nem tudom, mi írja elő, lehet hogy egy fővárosi rendelet. Tőlem kérték, próbáld meg, hátha tőled nem fogják, vagy nézz utána pontosabban.
2014. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ilyen igazolást az önkormányzattól kell kérnem?
2014. márc. 18. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!