Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol tudnék Győrben olyan...

Szerencses85 kérdése:

Hol tudnék Győrben olyan helyen moped jogosítványt szerezni, ahol váltós motorok vannak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És ez miért érdekes neked? Az M kategóriánál nem számít, hogy váltóson vagy automatán vizsgázol, nem lesz korlátozás a jogsidban. Olyan csak a nagyobb motoros kategóriáknál (A1, A2, A) és az autónál (B) van.
2014. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De, lesz. Bevezették.
2014. márc. 17. 19:17
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként, már találtam egyet. Felhívtam vagy 10-et és elég sokban nincsen, de mindegyik megerősítette, hogy ha automata akkor a jogsidban is benne lesz.
2014. márc. 17. 19:18
 4/17 anonim ***** válasza:

Persze ha TE úgy hiszed, akkor úgy is van!


Szerintem meg Agent-nek van igaza!


Most 1:1 az állás.

:D


Bár még senki se tudott bemutatni olyan jogsit, amiben ezért van benne a 78-as kód!

2014. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én se nagyon, de mondom, mindenhol ezt mondták. Akkor csak igaz lehet. Mindenesetre, a lényeg, hogy sikerült találnom egy ilyen iskolát, legalább megszokom egy kicsit váltóssal a forgalmat.
2014. márc. 17. 21:21
 6/17 kovpet ***** válasza:

"mindenhol ezt mondták"


Nem mindenhol. Itt pl senki nem mondta, ahogy olvasom.

2014. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azért, mert tavaly még nem így volt. Tudom, nehéz elhinni, mert mindenki azt mondja, hogy nincs ilyen, de azt is figyelembe kell venni, hogy nem sok ismerőse lehet, aki pont ebbe a 3 hónapban kapta meg a jogosítványát.
2014. márc. 18. 06:24
 8/17 A kérdező kommentje:
A "mindenhol" az autósiskolákra vonatkozott.
2014. márc. 18. 06:25
 9/17 anonim ***** válasza:

"mindenhol ezt mondták. Akkor csak igaz lehet."


-Együnk szart 10 milliárd légy nem tévedhet!


"Azért, mert tavaly még nem így volt."


-2013 január 19-én lépett életbe néhány változás, de amiről most szó van egy sokkal régebbi rendelet, történetesen a a 24/2005. (IV. 21.) GKM rendelet, ami mint a száma is mutatja 2005-ben készült!


14. § (6) A vizsgaigazoláson szöveges bejegyzés alkalmazásával kell feltüntetni azt a körülményt, ha a vizsgázó bármely járművezetési vizsgát (járműkezelési, rutin vagy forgalom) automata sebességváltóval rendelkező járművön tette le.

2014. márc. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja, igen: 2012 év végén az összes autós iskolában azt állították, hogy az AM kategóriát csak 17 éves kortól lehet letenni! Itt naponta kérdezték, és még a mai napig is van aki ezt hiszi!


Akkor most mi van?

2014. márc. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!