Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Honnan tudnék venni régi...

Honnan tudnék venni régi MIG-15 vagy MIG-17 vagy MIG-21-est olcsón?

Figyelt kérdés
Hatalmas nagy gyüjtő vagyok régi repülőgépek szempontjából, a balatonparton is kutattam repülőgépek után, csak maradványokat találtam. Úgy gondoltam, hogy most már egy kicsit nagyobra vágyom. nekem JÓ HIÁNYOS, JÓ TÖRÖTT, JÓ AZ ÉP, nekem mindeggy.

2014. márc. 23. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Olcsón? :D


A 15/17 nem egyszerű kérdés, talán a Tökölön összetört gépnek nézz utána, hátha odaadják és nem aranyárban - ha jól emlékszem javíthatatlanná törött.

Azon kívül Vietnamból lehetne talán ilyenhez jutni leszerelve, katonai holmik nélkül, aranyárban.


A 21-eseket nem tudom hasznosította-e a honvédség valahogy, de őket tudod megkérdezni.

Rajtuk kívül tudtommal csak a csepeli volt iskolámban van (mármint relatíve elérhető helyen) egy példány - lehet onnan elég pénzért meg lehetne venni.

2014. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a balatonparton is kutattam repülőgépek után


rosszul kerested, biztos tele van velük a part...

2014. márc. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te is szeretnél egy gépet a kertbe?

Szajolon van egy a 4-es mellett a kertészetben, mocskos jól néz ki. Igaz az "csak" Mi-24-es :)

2014. márc. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Napkiraly ***** válasza:
51es út mellett van pár Dunavarsányban, igaz azok nem eladók,más is gyűjt ilyesmit. Szerintem HM védelemgazdaságnál érdeklődj, esetleg vörös hadsereg.
2014. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 25. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!