Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bicikli választásban ötletek?

Bicikli választásban ötletek?

Figyelt kérdés
új bringát veszünk majd börzén és nem tudom milyet érdemes.országutiban gondolkodom aminek nagy kereke van(28) és versenyesebb típusú pl csepel apollo. ötletek?
2014. ápr. 3. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd a 70 339 3667-et, a szaküzlet válaszolni fog kérdésedre. Igen megbízható korrekt fiúk, melyek a beszerzését is vállalják igényed szerint, nem elszállt áraik vnnak !
2014. ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Válassz ki néhány típust,ami tetszik és árban is belefér.Aztán keress fórumokat,véleményeket,ahol azokat a típusokat értékelik.Én így szoktam minden olyan dolgot megvenni ,amihez nem értek.Megkérdezek olyan embereket is ,aki jártas benne.Szerintem ide is írhatsz ki kérdést,csak írj típust,hátha van olyan,aki többet tud mondani.

én trekking párti vagyok,mivel többnyire városban tekerek,de néha lemegyek az aszfaltról...KTM life one

nekem bevált,de műszaki adatokat nem tudok neked írni.A fórumokban jó véleményeket olvastam róla,a tesóm versenyzik(országúti)ő mondta,hogy szerinte jó választás nekem,arra,amire használom és használtan vettem,tesóm nézte át.3éve vettem ,hozta az elvárásaimat

2014. ápr. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!