Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pesti rakpart északi végénél...

Pesti rakpart északi végénél belehet hajtani?

Figyelt kérdés
Tegnap este arra mentem és a pesti rakpart északi végződésénél az út kanyarodik jobbra a Váci út felé,de balra van egy (azt hiszem) macskaköves nagy placc/parkoló. Láttam egy behajtani tilos táblát de menet közben nem tudtam elolvasni a kivétel részét. Behajthatok oda ha csak kiakarunk ülni barátnőmmel? Köszi előre is!
2014. ápr. 12. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A tábla szerint nem. Szoktak onnan traffizni, ha rendőrautót látsz ne menj be. Meg nem mindegy hogy nappal akarsz oda bemenni vagy éjjel kettőkor. Ha éjjel arra készülj fel hogy nem ti lesztek az egyetlen pár akik oda mennek autóval 'nézni a Dunát'.
2014. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A traffipaxos hozzászólásból rájöttem hogy tudod melyik részre gondolok:) 9-10 körül gondoltam odamenni,de lehet a parkolást megoldom máshol. Köszi az infót:)
2014. ápr. 12. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz ugye?

[link]


Pár méterrel feljebb simán meg tudsz állni:

[link]

2014. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Street View szerint célforgalomban behajthatsz, de ezt nyilván le kell ellenőrizd a helyszínen, hiszen akár több éves is lehet a fotó.
2014. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én az 1-el előbbire gondoltam,amit a megnyitás után bal lent láthattok :) de azért köszi már megvolt a randi
2014. ápr. 13. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!