Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki Aki Dubai-ból, aki...

Ha valaki Aki Dubai-ból, aki Dubai állampolgár, de nem magyar állampolgár, elakar látogatni Magyarországra. Akkor neki van szüksége Visára vagy bármire? Vagy csak megvenni a jegyet és kész?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm akit Amerikában ismertem meg Dubai és elszeretne látogatni Magyarországra hozzám. Ő azt mondta hogy ő úgy tudja hogy kell neki visa stb, ilyen baromságok. De én ezt kétlem. Magyarországra igazából bárki jöhet. Én úgytudom mindenféle papirok nélkül, akár Ázsiából is. Köszönöm, ha valaki tud erre válaszolni.
2014. ápr. 12. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Vízum kötelezett országok listája:

[link]

2014. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy dubai állampolgár, nincs. Valószínűleg egyesült arab emirátusokbeli állampolgárról van szó. Az Emirátusok állampolgárai csak vízum birtokában léphetnek Magyarország területére. Részletes információkat a Konzuli Szolgálat honlapján találsz.
2014. ápr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországra igazából bárki jöhet."


Becseszne, ha ez így lenne :D

Az EU-n kívüli országok közül csak igen kevéssel van vízummentességi egyezményünk, tehát alapvetően mindenkinek kell vízum az ide történő beutazáshoz, csak néhány kivétel van.

2014. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!