Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki vidéken (falu) lakik és...

Aki vidéken (falu) lakik és van zárható garázsa, az beszokta-e zárni a kocsit is, vagy csak a garázst?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki vidéken (falu) lakik és van zárható kapu, az beszokta-e zárni a ház/lakásajtót is, vagy csak a kaput?
2014. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam be van zárva a kocsi is a garázs is sőt az utcai kapu nagy szárnya is alul le van lakatolva, így kisebb az esély hogy csendben kitudják tolni éjszaka. Ugyan van kutyám is de azt simán megtudják mérgezni az a baj.
2014. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell külön kiemelni hogy falu.


Nekünk 2 autónk van, egyik bezárt garázsban nyitott ajtókkal, másik udvaron, kapu zárva de az autó is.

2014. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki, hogy falu mert manapság Budapesten kívül már minden vidéknek számít. Plusz azért biztonságügyileg nem mindegy, hogy Miskolról van szó, vagy egy nyugodt Vas megyei, kis faluról.
2014. ápr. 13. 17:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen mi vidékiek vagyunk de Budapesten vannak a legnagyobb parasztok. Amúgy meg mindkettőt zárjuk igen.
2014. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kapu bezárva, garázs bezárva, kocsi nyitva, de volt már olyan hogy a kulcs is benne volt. A másik kocsi meg nyitva az udvar közepén, kulcs benne, meg is van tankolva, ha valaki el tudja indítani, szóljon nekem is, mert egyenlőre nem indul, igaz darabokban is van a motor.
2014. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A garázs be van zárva, de a kocsit nyitva hagyom, a motorban, ami szintén a garázsban lakik még a kulcs is benne van. Azt azért hozzátenném hogy a felénk autót, motort nem igazán lopnak, mert körülményes. Fűkaszát, kolbászt, haszonállatokat, gázolajat már inkább.

Nemegyszer volt már hogy az autót kint hagytam a ház előtt, úgy hogy be se volt zárva. Nem direkt, hanem mert néha gondol egyet a kp zár és nem működik, én meg nem mindig veszem észre.

2014. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A garázson belül én is nyitva hagyom, de a kulcsot azért beviszem a házba. A motor kulcsát a garázsban szoktam hagyni, de nem a gyújtáskapcsolóban.
2014. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
melyik az a nyugodt kis Vas megyei falu?
2014. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Nem tudom, csak egy példát mondtam. Amúgy Heves megyei vagyok...
2014. ápr. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!