Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Univerzális ablaktörlő lapát...

Warren Scott kérdése:

Univerzális ablaktörlő lapát rögzítése régi, Skoda 120 ablaktörlő karra?

Figyelt kérdés

Van egy régi 120-as Skodám. Hogyan tudnám az új, szabványos ablaktörlő lapátot rögzíteni a régi, eredeti skoda-féle ablaktörlő karra? (az új alatt a Tesco-ban, több méretben kapható fajtára gondolok)


Esetleg van olyan márka aminek az ablaktörlői a jelenlegi szabványhoz passzolnak, de felszerelhetőek az eredeti ablaktörlők helyett?



2014. ápr. 17. 15:29
 1/9 meszigabor válasza:
0%
Hát az ilyen problémát megoldhatja ha veszel egy új autót és akkor nem kell ilyenekkel bajlódnod:)
2014. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha lenne pénzem új kocsira és annak a fenntartási költségeire lehet, hogy megtenném.


Látom a visszajelzésekből, hogy máshol is ilyen "okos" kommenteket adsz kérdésekre. Mi lenne, ha inkább nem vesztegetnénk egymás idejét? :)


Ha nincs a kérdésre vonatkozó, értelmes válaszod, akkor inkább ne írj.

2014. ápr. 28. 09:01
 3/9 anonim válasza:

Nekem volt Skodám 10 évig, szerettem, de elegem lett belőle. :)

Nem, nem tudod a Tesco-s és semmilyen univerzális ablaktörlő lapátot átalakítás nélkül rászerelni. Ha jól emlékszem egy kis stiftbe ugrik be a Skoda gyári lapátja, míg az univerzálishoz kell egy műanyag közdarab.

Nem összehozható, de vegyél rá Skoda ablaktörlőt, biztosan kapható még.

2014. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha univerzális akkor adnak hozzá többféle közdarabot. De ha normális márkát veszel akkor annak a katalógusában benne van a Skoda 120 s az tuti rámegy. Pl. a Champion.
2014. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt a katalógus. [link]
2014. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


@3;5 - ment a zöld kéz ;)

2014. máj. 8. 15:27
 7/9 anonim válasza:

Egész konkrétan ez kell a gépmadárra:


[link]


nekem egy GLS típusom volt, szerettem. Ezeket az új modern kocsikat semmi extra vezetni, de a Skodát az volt.

Egy fajta (csehszlovák) életérzés :)

2014. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :D

Ugyan a linken egy régi fajta ablaktörlő lapát van, így a kérdésre nem igazán megfelelő a válasz, mégis kaptál zöld kezet mint Skoda barát :D


Igazad van a régi vasakat vezetni életérzés, télen-nyáron. Far motor, far hajtás, öblös motor hang és minden adott a jó hangulathoz xD

2014. máj. 10. 14:44
 9/9 anonim válasza:
Szia, 120-as Skodára nem kell venni komplett lapátot, csak a gumit kb. 70 Ft-ért! Nekem már tíz éve van ilyen Skodám, pedig eredetileg csak munkába járásra vettem. Nem véletlenül van még meg.
2014. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!