Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt kell befejezn...

Mennyi idő alatt kell befejezni a gyakorlati vizsgát, autóvezetésnél?

Figyelt kérdés

KRESZ EÜ megvan, ezzel nem is volt gondom mint, ahogy a vezetéssel sem, de az autóiskolánál az oktatók mind furcsák... az egyiket leváltottam mert folyamatosan basztatott és ahogy stresszelt csak a munka rovására ment. A másik meg kezeli a pedálokat... és becsap ezzel... pedig nem kértem meg rá.. vizsgán az autó szinte ismeretlen volt számomra mert nem úgy éreztem a kocsit, decemberben vizsgáztam, nem mentem át sajnos, bár mint megtudtam ennél az autós iskolánál ez szokás hogy általában 2-3* kell vizsgázni :D szóval nekem minden kedvem elment, az egésztől nem beszélve, hogy annyira rugalmatlanok, hogy júniusban elkezdtem és decemberre lett meg a 30 + 10 órám pedig mindig tudtam volna menni.


szóval eltelt június óta lassan 11 hónap.

vizsga óta 5 hónap amióta nem voltam.



2014. ápr. 26. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sikeres KRESZ vizsgától számított 2 éven belül kell levizsgáznod forgalomban, hanem akarod elölről kezdeni ah egészet.

Amúgy nem csak oktatót, hanem autósiskolát is lehet váltani akármikor.

2014. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 farid válasza:
100%
2 éven belül :)
2014. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. máj. 2. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!