Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sürgősen válaszokat szeretnék,...

Szoladi Dávid kérdése:

Sürgősen válaszokat szeretnék, köszönöm. A bmx emen nincs fék, hogy ajánlatos fékezni a lábammal hogy azért a cipőt is kíméljem picit?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél valami olcsó cipőt amit nem kell kímélni, a lábad le kell tenni akkor meg a cipő mindenképp kopik, két lábbal fékezz egyszerre akkor eloszlik a terhelés.. Vagy előrelátóan válaszd meg a sebességet és akkor nem kell hirtelen erősen leszorítani a cipőket a betonra a kisebb sebesség miatt. De esetleg farolhatsz megállás előtt.
2014. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 intrepid ***** válasza:
75%
Te fék nélkül közlekedsz a bicikliddel? Nem gondolsz arra, hogy beleszaladsz egy kocsi oldalába, meghorpasztod, 100 000 forint kár mire kijavítják. A biciklid nem ér annyit.
2014. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a cipődet kellene féltened, hanem az életed, ha fék nélküli biciklivel közlekedsz...

És mások életét...

2014. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Valamelyik lábadat egy határozott mozdulattal dugd be a küllők közé. A megállás és a cipő kímélete garantált!Ezt kb 3 havonta kell eljátszanod mert ha ezt megcsinálod 3 hónapig nem kell biciklizned... :D
2014. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bajer ***** válasza:
Én annak idején surranóban bringáztam, annak a talpa örök életű, alig kopott ha ráléptem a hátsó kerékre.
2014. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A bicikli kötelező felszerelése két, egymástól függetlenül működtethető fék. Vagyis hivatalosan ilyen biciklivel max. az udvaron tekerhetsz, de forgalomban semmiképp. Mellesleg nem is véletlen ez a szabályozás, életveszélyes fék nélkül menni. Pl. a lejtően eléd ugrik egy gyalogos a járdáról mit csinálsz? Magadat, meg őt is összetöröd?
2014. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó én ezt mind tudom hogy veszélyes megminden....

de én aztr kérdeztem hogys így hogy ajánlatos fékezni?

2014. máj. 2. 11:51
 8/9 anonim válasza:
Tök jó hogy az emberek úgy akarnak tanácsot adni hogy fogalmuk sincs a dolgokról... biztos tök véletlen hogy a legnagyobb bmxesek nem használnak féket... és nem is törik össze magukat se másokat... aki úgy hajtja a pedált hogy mindig a fékkaron van a keze az nem is bicózik igazán.. amúgy meg.. elsó keréknél a villa mögött rálépsz a kerékre.. persze így azonnal megállsz szóval át kell ugranod a kormányt mert el fogsz esni.. amúgy meg ugyan ezt a hátsó kerékkel csak úgy nem fogsz annyira hirtelen megállni... és az külső fog kopni
2015. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 erdélyiandrás válasza:
Tudom, Már Régen Volt a Kérdés De Megmondom a Kresz Azt Írja h Utcai Közlekedésre 2 Egymástól Független Fék Kell, De Sportpályán v Skateboard Pályan Nem Köteles Használni.A kérdésedre Meg Az a Valaszom h Ha Utcán Akarsz Biciklizni Akkor a Cipőd Orrával Rátaposol a Betonra Mind 2 Lábaddal és Hidd el, Megfogja.
2018. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!