Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az lenne hogy a motoron mi...

Az lenne hogy a motoron mi hol van?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy ballábnál kell berugni, a kormányon jobb oldalt van a gáz kar meg az első vagy hátsó fék (ha jól tudom első), a jobblábnál nem tudom mivan , a bal kormány részen meg a kuplung. a vezetés meg kb. úgy kell mint a kocsit de azt tudok.

2014. máj. 18. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A jobb lábnál van a hátsó féket működtető kar. A bal lábnál van a sebességváltó kar, de automata váltós motoroknál ez nincs, annál csak a gázfogantyút kell húzni és már megy is. A berúgókar bármelyik oldalon lehet, típustól függően.
2014. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"azt tudom hogy ballábnál kell berugni"


Azzal a lábaddal rúgod be, amelyikkel akarod.


"a kormányon jobb oldalt van a gáz kar meg az első vagy hátsó fék (ha jól tudom első)"


Jól tudod.


"a jobblábnál nem tudom mivan"


A hátsó fék.


"a bal kormány részen meg a kuplung"


Stimmel.


"a vezetés meg kb. úgy kell mint a kocsit de azt tudok"


Nem, nem úgy kell, tehát nem tudsz. Inkább a bringázáshoz hasonlít az irányítása - csak sokkal erősebb és először még egy modern 50-es is okozhat meglepetést. Nem beszélve valami erősebbről...

2014. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem minden motoron van berúgókar. A többiek már leírták, mi hol van.

Nem, nem úgy kell vezetni, mint az autót, a párom iszonyatosan szenvedett autós jogsinál, mert tökmáshogy kell, mint a motort... Fordítva talán még nehezebb, hogy bejön a 2 kerék s egész más motort és biciklit bedönteni :D

Számomra a motorozás nem sokban hasonlít a biciklizésre, a motorom sokkal stabilabb, kényelmesebb, egyenestartása jobb, én pedig sokkal jobban és biztonságosabban érzem magam rajta. De ez ember- és járműfüggő, az biztos. Lehet, hogy ha rendesen tudnék biciklizni és komoly biciklim lenne, kicsit máshogy érezném, nem tudom.

2014. máj. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az autós hasonlatot meg az indulásra értettem hogy kuplung kienged közben gázt neki.
2014. máj. 19. 13:34
 5/8 A kérdező kommentje:
meg annyi hogy a váltás az hogy is megy ?
2014. máj. 19. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Kuplung kienged, közben gázt neki"

Ha így csinálod akkor még egy jobb állapotú Simson is kiugrik alólad, nagyobb motorról nem is beszélve. Normálisan kell adagolni a gázt, mert itt nincs háttámla, ami megfogjon.

2014. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm most már értem meg találtam egy videót

http://www.youtube.com/watch?v=p6IjR-eSYeY


kuplung be,lenyomom l es felhúzom kattanásig 2 es és így tovább

2014. máj. 20. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!