Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » GKI kártya kategóriaváltáskor!...

GKI kártya kategóriaváltáskor! Okmányirodába kell mennem vagy NKH?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Voltam az nkh-ban hogy csináltatok új GKI kártyát mivel letettem a C+E-t és eddig csak C-re volt meg. Az ott lévő hölgy azt mondta hogy az okmányirodába kell mennem és ott elég ha a jogosítványba beüttetem a 95-ös kódot. Mivel helyettesített csak nem bízok annyira benne. Ez pénzbe kerül valamint tényleg így van? Mert régen úgy volt hogy kellett új ha bármi változik. Utoljára azt mondták emiatt is kell. Előre is köszönöm!

2014. máj. 19. 10:37
 1/2 szántóvető ***** válasza:
hívd fel az okmányirodát,az a legegyszerűbb.nekem is furcsa hogy csak rágépelnek és kész.
2014. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két hete elveszettem a jogsimat, és újat igényeltem. Szintén hivatásos vagyok, és az okmányirodában azt mondta az ügyintéző, hogy rajta lesz az új jogsin a 95-ös kód. De mivel még nem érkezett meg, így nem merem biztosan mondani, hogy igaz, bár már több kollégától hallottam, akik idén cseréltek jogsit, hogy jan 1-től rajta van.
2014. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!