Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Üdvözletem! Olyan kérdéssel...

Ferencz01 kérdése:

Üdvözletem! Olyan kérdéssel fordulnék az emberkékhez, hogy vettem egy autót,15-napon belül át kéne íratnom, de tételezzük fel ha már abszolút de nincs pénzem az átírásra, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor később fizeted a bűntetéssel együtt
2014. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van.

kb 30e bünti. ( 2x15e ) azt már nemtudom, melyik szervnek kell megfizetni.

2014. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NAV-nak.
2014. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Még annyit hagy kérdezzek már,hogy az átíráshoz szűkséges azonnal biztosítást kötni vagy még az rá ér utána is??

2014. máj. 21. 07:02
 5/8 anonim ***** válasza:
azonnal szükséges,mert análkül nem írják át,és azért is bűntetés jár.
2014. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire csóró vagy, minek vettél kocsit? Ha már az átíráson fennakadsz, miből fogod fenntartani?
2014. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Akkor csinálok egy biztosítást,aztán átíratom az autót,ha meg nem úgy sül el a dolog,akkor majd mehetek a Nemzeti Adó és Vámhivatalhoz a 2x15-ezer Forinttal..

Speciel valamelyik nap hallottam olyat is,ha nem íratom át mehetek a bíróságra meg ilyen hasonló dolgok.:D

2014. máj. 21. 14:04
 8/8 A kérdező kommentje:

Apropó!!

Nem vagyok csóró,30-napból 22-24-et ledogozom 8-órába,nem keres hű-de sokat,ennyit csak meg engedhetek,hogy veszek egy kis autót,amit alapjába véve,olcsón fent lehet tartani és nem is eszik sokat,és attól,hogy elkalkuláltam magamat avval kapcsolatba,hogy ezt kell fizetni,azt kell fizetni sajnálom,nincsenek tökéletes emberek..Még annyit hozzá tennék,hogy (nem vagyok fajgyűlölő) de ha a romák meg tehetik,hogy bmw,mercedes,audival járnak akkor nehogy már én aki dolgozom is ne tegyem meg,hogy veszek egy 1000cm3-es,3-ajtós autót...

2014. máj. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!