Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pécsiek vagytok? December...

Pécsiek vagytok? December 30án, azaz holnap van parkolódíj Pécsen?

Figyelt kérdés
Vagy mint Pesten két ünnep között nem kell fizetni?
2009. dec. 29. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Pécsi, de látom már mióta ki van írva a kérdésed. Én Miskolcon, szintén nem tudtam és rákerestem a google-ban. Nem oltogatás, de szerintem keress rá, mert ha nem fognak írni honnan fogod megtudni fizetős e. Akkor meg vagy megbüntetnek vagy január 4.-e reggeltől fog adni az automata jegyet, amire még egyenlőre nem lenne szükséged. Amúgy az ilyen parkolást intéző bunkó cégeknek is illene kiírni hogy szünetel, ha ott is.
2009. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy még azt tudnám javasolni előző válaszadó személyében, mert ott is valami cég foglalkozik a parkolással hogy annak a honlapját keresd meg és kérdezd meg attól az ingyenélő cégtől hogy kell e fizetni a parkolásért.
2009. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!