Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha átmész gyalog piros lámpán,...

Ha átmész gyalog piros lámpán, és meglát egy rendőr aki autóban ül hogy kell megállítania? Ha villog az már megállításnak számít? Mi történik ha nem állsz meg?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Villant, kézzel jelzi hova álljál le. Ha nem állsz meg, akkor feltételezheti hogy valami sumákolnivalód van azért nem állsz meg, és akkor utánad megy. Onnan meg mér rendőri jelzés figyelmen kívül hagyásával is növekszik a bírság, és büntetőpontokat is kapsz.


Egyszerű a megoldás, nem kell átmenni a piroson, hanem szabályosan megállni a narancsnál.

2014. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Büntetőpontokat a személyibe, vagy hova?:D

Gyalogos a kérdés.

2014. máj. 22. 15:31
 3/7 szántóvető ***** válasza:
utánad kiabál.ha nem állsz meg akkor szirénázás hangja fogja betölteni a környéket.
2014. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:
40%
Tarkódra tetoválja :)
2014. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, a gyalog lemaradt. Akkor is miért mész át a piroson? Vagy a rendőr állít meg és ad egy csekket, vagy a kamion hűtőrácsa.
2014. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem írtam hogy én álltam meg.

Csak érdekel mi számít ilyenkor hivatalosan megállításnak. Mert az ha villog nem egyértelmű hogy kinek, mert az utcán sokan vannak.

2014. máj. 22. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:
A szóbeli felszólítás. Vagy az a tény, hogy eléd állnak.
2014. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!