Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítványszerzés előtt...

Nettina kérdése:

Jogosítványszerzés előtt állok, és érdekelne, hogy melyek azok az autós iskolák, amelyeket ajánlotok, és melyek azok amiket semmi szín alatt nem kéne, hogy válasszak?

Figyelt kérdés

Amiket ajánlotok, az pénzben mit takar, vagy valami elérhetőséget tudtok adni esetleg?

Előre is köszönöm!


2014. jún. 1. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A Becsei autósiskolát ajánlom jó szívvel, a XIII. kerületben. Az iskolavezetője nagyon korrekt, türelmes ember tehát mindenképpen ajánlom hogy vezetni is hozzá menjél majd. Ha további kérdésed van írj privátot :)
2014. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
No és mégis melyik városra gondoltál? Mert hiába ajánlok kecskeméti sulikat, ha te mondjuk Szombathelyen laksz...
2014. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alsónémedi, Dunaharaszti, Budapest lenne jó.
2014. jún. 4. 12:16
 4/4 anonim válasza:

Én a T-Tigrisnél csinálom most, a KRESZ oktatás teljesen rendben volt, és az oktatóm is jófej, türelmes, nem kiabál. Kicsit sokat kellett várnom az kresz vizsga letétele és a vezetés között, mert nem nagyon volt szabad oktató.

Én azért itt kezdtem el, mert volt akciójuk tavaly, amikor befizettem, egy kuponoldalon, azokat nézegetheted te is, mert rengeteg kedvezményt lehet vele nyerni, ami ha nem vagy eleresztve pénzzel, számít.

Én pl magamnak fizettem diákfizetésből, így eléggé releváns szempont volt, hogy mennyibe fáj a végösszeg.

2014. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!