Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szabad ott parkolnom, ha van...

Marci0328 kérdése:

Szabad ott parkolnom, ha van elég hely?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy külföldi papíros kis 3-as BMW-t ugye nem kell bemutatni nem egy nagy autó, DE!? azért elfoglal egy teljes értékű helyet! Most csak megvettem, hogy ne tűnjön el az éterben mert tetszetős kis darab viszont ebből kifolyólag Rendszám sincs rajta!! Egy lakótelepi parkolóban a panel házunk mögött tartom vagyis szeretném pár hónapig amíg nem lesz rajta papír. Ez ütközik bármilyen nemű törvénybe? Tarthatom ott az autót amíg nem lesz rajta papír? A lakótelepi parkoló az közterületnek minősül ha jól tudom, nem szállíthatják el? Parkolóhely az van általában így nagyon nem bántok vele senkit. Javaslatok?

2014. jún. 5. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
javaslatom hogy rendszám nélkül közterületen 30 napig állhat.
2014. jún. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Compact 3-as sem olyan kicsi kívül, de belül valóban elég szűk. Azért nem várható el tőle, hogy befér a biciklitárolóba. Ha 2 hetente odébb állsz vele, akkor lehet nem fognak problémázni. Egy E rendszámot azért kiváltanék rá ennyi időre. Ha erre sincs anyagi keret, akkor a Bmw nem igazán a te autód, jobban jársz, ha eladod.
2014. jún. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volna E-s rendszámra keret viszont nem tartok rá igényt! én csak tárolni szeretném addig, amíg lezajlik az esküvőm és utána átíratni. Most is volna lehetőségem de a pénzt az esküvőre szánom. Egy udvarban bármeddig elállhat igaz?
2014. jún. 5. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy udvarban magánterületen bármeddig elállhat.
2014. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!