Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek a roller feltűnő?

MetanHU kérdése:

Szerintetek a roller feltűnő?

Figyelt kérdés
Vennék egy rollert és hát trükköznék vele meg minden és a közlekedésben ez feltűnő ha én rollerrel járok ide oda? És szerintetek milyen sokan rollereznek van sok ilyen ember aki használ ilyet?

2014. jún. 17. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem láttam még,így hát IGEN,feltűnő.
2014. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még szép hogy feltűnő. Sőt szerintem kifejezetten gáz amikor egy 40-50 éves ember rollerrel bohóckodik. Bár gondolom te nem annyi vagy :D Ha csak trükközöl akkor oké de ide-oda járkálni vele már nem oké szerintem. De ha neked tetszik akkor csináld!
2014. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha leparkolsz vele a diszkó előtt, akkor tuti sokan megnéznek majd :D
2014. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem feltuno, en gyakrabban szoktam latni rollereseket. Rollerrel jarni pedig gyaloglas helyett igen jo alternativa, mondjuk trukkozni vele mit vagy hogy lehet azt mar nem tudom...
2014. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális kinézetű és minőségű roller nem bohóckodás, ugyanolyan közlekedési eszköz, mint egy bicikli.

Persze nem a rózsaszín kerekes, rózsaszín kormányszivacsos verzióra gondolok :D

Sokkal gyorsabb, mint a gyaloglás, és igazából egy KRESZ kiskapu: járdán haladhatsz vele. Mert ugye nincs rá szabály, hogy hol lehet használni, mint a biciklinél.


Szegeden én rendszeresen láttam egy csávót, neki benzinmotoros rollerje volt, kicsit nagyobb kerekekkel amin rendes köpeny volt nem ilyen szar tömör kerekek, tácsafékek elöl-hátul (!), lánchajtás, nem ilyen dörzsi vacak.

Szerintem nagyon menő volt, úgy süvített a Stefánián, hogy öröm volt nézni :D

2014. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , utlosó kommentelő én nem is tudtam hogy van konkrét már majdnem robogó fajta roller :D egyébként nekem ilyenem van: [link]
2014. jún. 18. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

ezzel nincs semmi baj...itt a műszakin is járnak ilyennel, sőt, oktató is...


de a Körúton, vagy máshol is feltűnnek..senki nem csodálkozik..

persze, ha a busz elé trükközöl, ott lesz közönség(amíg helyszínelnek)

2014. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!