Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Amikor előzni akarok egy...

Amikor előzni akarok egy másik autót akkor a sebesség váltót hányasba kell tenni? És padlógázzal kell előzni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mennyivel mész, milyen erős az autód.

Ha egy átlagos 90-110 lóerős autóval akarsz előzni egy 80-nal haladót akkor a 4. elég, de ha autópályán vagy autó úton akarsz előzni valakit 110-nél akkor már nem kéne visszaváltani, meg ha 400lóerős autód van akkor se kell visszaváltani :), az hogy padló vagy nem padló, mennyi utad van előzni? nem kötelező padló gázzal előzni,..., van jogsid??

2010. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen van! Azért kérdeztem, mert amikor csináltam a jogsit akkor egyszer mutatta meg az oktató és ennek már másfél éve és azóta nem is vezettem!(nincs már autó)

Köszi a választ!

2010. jan. 3. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy padlóig nyomod a gázt nem fog jobban gyorsulni. Csak addig kell nyomni, hogy optimális legyen a gyorsítás. Visszváltani meg nem feltétlenül kell, ha van helyed előzni...
2010. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szépen szólnak előttem, ám felhívnám valamire a figyelmed.


Egyetlen célod legyen amit mindig betartasz.

a LEHETŐ LEGKEVESEBB IDŐT TÖLTENI A SZEMKÖZTI SÁVBAN.

2010. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a hasznos válaszokat!
2010. jan. 4. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

és amig a szemközti sávban haladsz addig ne menjen az index!

Sok idióta úgyfelejti,pedig az index csak a sávváltás idején mehet!

2010. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jan. 12. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!