Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 8 alkalom után még mindig...

8 alkalom után még mindig rosszul megy a vezetés. Velem lenne a gond vagy csak lassan jövök bele a dolgokba?

Figyelt kérdés
8 alkalom után még mindig rosszul megy a vezetés. Velem lenne a gond vagy csak lassan jövök bele a dolgokba?

2014. jún. 25. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a 20 kötelezöt levezettem,vagy már nem tudom mennyi volt.egyszer jól ment,megdicsert az oktató,legközelebb mentem,akkor meg mintha az egeszet elfelejtettem volna.

aztan hagytam is.valaki lassabban jön bele,valakinek meg egyböl megy.talán én a kreszt nem tudtam alkalmazni,pedig megtanultam,vagy lassan kapcsolok.meg idegesit ha elöttem szöszmötöl vki.

2014. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet az oktatón is múlik a dolog,hogy áll hozzad.

tesómat 4 szer húztak meg ,most engedtek át.pedig tud vezetni,de mindig belekötöttek neki vmibe.

2014. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdés: mi megy rosszul? a kocsi kezelése, vagy a szabályok? azon belül is mivel szokott gond lenni?
2014. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nyugi az elejen nekem is borzasztoan ment.

Sot, sajnos nekem a 30 kotelezon felul kellett meg vennem plusz orakat.

2014. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia Sorstárs! Nekem még nincs meg a 8 órám, de szintén nagyon rosszul érzem magam. Te tudtál valakivel (szabálytalanul) gyakorolni? Mert én nem, abszolút kezdő vagyok, és volt olyan szintén kezdő tanuló, akinél nagyon kilógott a lóláb, első órán, olyan profi módon vezetett, nem hiszem, hogy az anyatejjel szívta magába. Próbálj másokra nem figyelni, mert mindig lesznek igazságtalan dolgok, pl.: akik törvényellenesen jogsi nélkül gyakorolhattak apuci-anyuci gépkocsijával. Mit mond az oktató, nem kérdeztél rá, hogy mi a véleménye? Amúgy, magától is el kellene mondani az óra végén.
2014. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!