Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Olcsó parkoló Pest belváros...

Olcsó parkoló Pest belváros vagy környékén éjszakára?

Figyelt kérdés
Nem szeretném az utcán hagyni az autót (3 éjszakáról van szó) de nem is szeretnék túl sokat fizetni érte. Köszönöm a válaszokat előre is.

2014. júl. 2. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Éjszaka a belvárosban ingyenes a parkolás.
2014. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló: NEM szeretném az utcán hagyni az autót, tudom én is hogy éjszaka ingyenes :)
2014. júl. 2. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:

A Lehel tér környékén pl itt: [link]


Van egy placc, ahol jutányos áron meg lehet állni, el is tudod olvasni. Nagyjából még őrzött is, legalábbis amíg szemben laktam vele reggel és délután mindig volt valaki a bódéban, éjjel pedig át kellett menni a vele szemben lévő autómosóba és onnan jött ki emberünk, hogy a sorompót felnyissa/lecsukja, ha valaki indult/érkezett.


a Nyugati egy metrómegállónyira, vagy bő 5 perc sétányira van, szóval szerintem ennyi pénzért simán megéri.

2014. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!