Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Online...

David008 kérdése:

Mi a véleményetek az Online KRESZ Tanfolyamokról?

Figyelt kérdés
Sok véleményt olvastam már, jót is, rosszat is. Akinek már volt tapasztalata ebben, az miért ajánlaná online, vagy miért ajánlja, hogy tanórákra járjak inkább?

2014. júl. 14. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet rossz. Kérdés mi az online. Videóchat vagy csak tananyag?
2014. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kombináltabb a jobb. On-line is, ha tanulsz/dolgozol mellette, de személyesen is érdemes, mivel az oktató és más tanuló is ott van. Ilyenkor, ha valamit nem értessz, akkor személyesen felteheted a kérdésedet. Ezen kívül, van kivel kibeszélni (ha szeretnéd).
2014. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm a válaszokat! Online fogom sajnos, mert dolgozom és elméleti órákon ott kellene lennem. Mivel három műszkban dolgozom, ez lehetetlen. Az autósiskolában azt mondták, hogy nem gond, de ha jönnek ellenőrizni, újra kell járnom és természetesen fizetni is akkor (persze az utóbbit nem mondták) szóval inkább nem kockáztatok!
2014. okt. 21. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem oktató kell, hanem egy olyan személy, akivel át tudod venni a tananyagot. A tanulás közben, több alkalommal is, végezd el az on-line Kresz teszteket, illetve (ha tudod), beszélj egy autóvezető ismerősöddel: rokon, jóbarát, stb.

Online tanultam már, igaz nem Kresz-t. Nem volt nagy ügy, csak valakivel át kell beszélni a tananyagot. Szerencsére volt már alkalmam, így fel tudtam rá készülno.

2014. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!