Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mostanság, hogy zajlik egy...

Mostanság, hogy zajlik egy Páv4? Időterjedelem illetve feladatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. aug. 3. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a PÁV IV.megszűnt.Helyette az a feladat lett,hogy kell egy kört tolnod a motort nyolcas alakban a pályán.
2014. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi, akkor félreírtam valszeg a kategóriát/típust, mert B kategóriás jogsihoz gondoltam a pályaalkalmasságit. De a választ attól még köszönöm szépen :)
2014. aug. 3. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:

B-hez nem kell PÁV.

Orvosi alkalmassági kell,háziorvostól kell kérned,normál-alap-esetben 10 évre kapod.6-10.000-be kerül.

2014. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor még kihagytam infót :s Amit ki kellett volna írnom. 5x elhúztak forgalmi vizsgán és amiatt kell PÁV-ra mennem.
2014. aug. 3. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaaaaa.Úgy már más.

Hát,van Páv-autó,azzal kell forgalomban menni,de ugyan úgy,ahogy eddig,emiatt ne aggódj.Vannak még ilyen pszichikai feladatok is,de azok se vészesek.Nekem I,II,III-van,túlélhető.Csak mondjuk reggel 7-től 14-ig tartott.

2014. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Akkor a feladatok maradtak. Olvastam ilyen 3 évvel ezelőtti tapasztalatokat, de némelyik feladat még elég homályos, ha végiggondolom őket. Azért kérdeztem, hogy milyen feladatok vannak.


Én holnap reggel 9-re megyek, mert akkorra tudok felérni Pestre. Most olvastam valahol, hogy milyen sokáig szokott tartani.

2014. aug. 3. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát,hosszú,igen.Enni-innivalót vigyél.A legrosszabb az egészben,hogy nem mondják meg a helyszínen az erdményt,hanem majd postán küldik pár nap múlva.

De meg lehet csinálni,csak ne kapkodj.Nyugodtan,higgadtan viselkedj.Tele van pszichológussal,kicsit olyan idióta a hangulat ott.

2014. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2017.01.17-én voltam páv4-en. Több részből állt.1-számítógépes szimulációs vezetés, 2-számítógépes közlekedési szituációs képfelismerés, 3-számítógépes pszichológiai felmérő teszt, 4-számítógépes reakcióidőmérés kézi és pedálos reagálással vegyesen hang és fényingerekre adott válaszokkal, 5-számítógépes térlátásvizsgálat szimulációs vezetés közben, 6-pszichológussal történő beszélgetés és többféle pszichológiai vizsgálat, 7-pszichológiai teszt 300 kérdésből. Mindez egy napon 8.30-16.00-ig volt, ezért étel, ital legyen nálad, hogy bírd!
2017. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!