Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen magasan repülhet egy...

Milyen magasan repülhet egy repülőgép lakott területen?

Figyelt kérdés
Ma egész délután itt repült körbe-körbe a környékünkön egy kisgép, ha azt mondom, hogy konkrétan a házunk teteje felett repült el, ami egy vonalban van a villanyoszloppal, akkor kb. milyen magasan repült?

2014. aug. 4. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100 méter az alsó határ. Nem csak lakott területen, mindenhol. Az a radarszint. Ha egy repülőgép radar alatt repül az harci cselekménynek minősül, függetlenül a gép típusától és rendeltetésétől.
2014. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"100 méter az alsó határ. Nem csak lakott területen, mindenhol. Az a radarszint."

Kizárt.

Láttál-e már permetező gépet?

Én igen. Helikoptert és dupla fedeles madárkát is. Hát a magtár kb 40m-es tornyához viszonyítva kizárt hogy 100m-en repült. És az a fordulókör volt, nem is a szántó fölött ahol még alacsonyabban repkedtek.

(helikopternél volt hogy az út fölött fordult, hát azt hittem levisz a bicajról a szele)


A másik:

Ismerős kisgépre csinálja a jogsit. Alacsony magasságú repülésről rakott is fel videót, hát ott is kétlem hogy a templomtorony ami mellett elrepült lenne 100m.

(ha nem hiszed el megkeresem a videót)

2014. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen igazad van, azt elfelejtettem leírni, hogy sport, hobbi és mezőgazdasági gépek repülhetnek 100 méter alatt, de polgári és katonai repülőgépek nem, csak ha van rá külön engedélyük.
2014. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk ilyen sárga repülőgépek szoktak alacsonyan szálldogálni, a szúnyogokat gyérítik.
2014. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!