Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol a legjobb letenni a...

Mbenyo97 kérdése:

Hol a legjobb letenni a vöröskereszt vizsgát?

Figyelt kérdés
B jogsihoz raknám le csak éppen nem tudom hogy hol lehet a legjobb, mert nem szeretnék olyan helyre menni ahol állandóan buktatnak. Kinek mi a tapasztalata ?

2014. aug. 8. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél Magyarországnak van jogosítványa - olyanoknak is, akik egy sebet nem tudnának bekötözni, szerinted vannak egyáltalán olyan helyek, ahol állandóan buktatnak? Egyébként szerintem tanuld meg az elsősegélynyújtást rendesen, nem csak balesetnél jöhet jól, hogy ismersz néhány alap eljárást és tipikus sérüléseket tudsz azonosítani.
2014. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, oké, értem én, de azért kérdeztem, mert azt halottam, hogy pl a mester utcában lévő helyen ott azért elégé sokakat megbuktatnak.
2014. aug. 8. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a Mester utcában a legengedékenyebbek. Oda érdemes menni!!! Én is ott voltam.
2014. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ahha.... jó, de mondjuk nem mindegy, hogy kb 10 évvel ezelőtt voltál ott, vagy kb 1 éve :))
2014. aug. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!