Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma kilyukadt a hátsó gumim,...

Ma kilyukadt a hátsó gumim, megvan a tárgy ami tette ezt, szerintetek valahonnan leeshetett vagy valaki szándékosan boldogította meg a napom?

Figyelt kérdés

Szóval,jártam ma egy elég érdekes helyen,régi ipartelepi rész most pedig önkormányzati bérlakások vannak arra fele.


Következő képek a tárgyról készültek,szerintetek direkt arra csinálták,hogy abroncsba hagyjon maradandó nyomot vagy szimplán véletlen volt a aszfaltozott úton?


[link]


[link]


[link]


[link]


Elnézést a helyesírási hibákért!


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. aug. 11. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem zárnám ki a szándékosságot
2014. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És a szándékosságot hogyan kívánod bizonyítani?
2014. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sehogy,nem érdekel,csak szerettem volna megtudni,hogy szándékos volt-e....
2014. aug. 11. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:

A képen akár egy régi fajta szeglemez is lehet, bár a méreteit csak sejteni lehet. Vagy akár egy régi bőrtáska vagy bórönd koptatója.


A kimondottan gumi kilyukasztására készített eszköz így néz ki:

[link]

Vagy így:

[link]

2014. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben,de mint próbáltam vázolni nem a város a legnyugodtabb környékén voltam.


Egyszerű primitív emberek ilyennel is dolgozhatnak, amúgy a képen látszik,hogy mind a három végén kábé ugyan olyan reszelés látható?

2014. aug. 11. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne gyárts rögtön összeesküvés elméletet!


Az a szar mindenütt vastagon rozsdás, tehát nem tegnap készült. Valaki legyártotta nem kis munkával házilag (mert ugye golyós prés kevés háznál van, így marad a lemezvágó olló és a reszelő), majd várt vele tíz évet, hogy pont ellened bevethesse, ugye? Egy egész darab volt ott, szerinted mennyi az esélye, hogy belemész?


Nem egyszerűbb felszórni a placcot egy marék görbe szöggel?

2014. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!