Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sofőrök válasza érdekelne,...

Sofőrök válasza érdekelne, hogy pesten gyakori az ilyesmi, hogy pl. egy egyirányú szűk mellékutcában lévő kisboltba szállítasz, ahol csak úgy tudsz megállni, hogy feltartod a sort?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szabályos megállni, de azért milyen undorító dolgok ezek. Sofőr szeretnék lenni, de kezdek elbizonytalanodni. B kategóriával szeretnék vezetni, de nem tudom, megéri e a szabad hangulat, a belvárosi nyomorgásért, stresszelésért.
2014. aug. 15. 13:34
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha meg csomagot szállítok, az még gázabb lehet igaz?

Megbízható a gps valóban? vagy majd egyszer szopok, mert nem tudok sehol megállni, hogy megnézzem a térképet?

2014. aug. 15. 13:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a csomag és kisáruszállítás egy nagy sz0pás.


Biztos, hogy szabályos a rakodás idejére az út kellős közepén megállni? :D

2014. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hülyén van ez kialakítva.

A kis szűk utcákban, a felszíni közlekedés szarul van megoldva.

Egy, az utcák alatt húzódó mélygarázs-rendszer, lehetne a megoldás. Beparkolsz a bolt alá és egy kis lifttel felviszed az árut - mindenki boldog. Te nem akadályozod a forgalmat, a többiek meg, nem lesznek mérgesek rád.

Tudom: ki kell ezt építeni és így tovább. Kár, hogy amikor ezt csinálták, nem gondoltak előre: hol lehet parkolni és így tovább.

Kerékpár, meg nem megoldás: túl sok a súly és gyakran kellene fordulni vele

2014. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!