Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki a BKV sztrájk miatt...

Ha valaki a BKV sztrájk miatt nem ér be az egyetemre a vizsgájára, annak igazolják ezt az alkalmat, vagy automatikusan megbukott?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Az Eltén körlevelet írtak, hogy aki nem ér be, az "igazoltan nem jelent meg"-et kap és kérhet a tanártól új időpontot.

Persze ez tanárfüggő, nekünk nem adott, így marad az egy darab UV, ha azon megbukunk nincs javítási lehetőség..

2010. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk automatikus buktát jelent. De pl. az első nagyobb hó idején volt vizsgám, a vonatközlekedés meg ugye meghalt. Leszálltam, kértem igazolást a késésről, írtam egy szép levelet a tanszékvezetőnek, csatoltam az igazolást, és ismét első vizsgaként felvehettem a következőt.

Szóval szerintem érdemes valahol, valaki hivatalosnak látszóval papírt íratni, és azt lobogtatni az egyetemen.

2010. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A BME-n is igazoltan nem jelent meg. Ha a tanár mást mondana, harcolj!!!
2010. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!