Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék erre pénzt?

Honnan szerezhetnék erre pénzt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék helikopter jogosítványt, de ahogy látom, ahhoz, hogy dolgozhassak pilótaként 5 millió forint kéne képzésre. Még házam sincs... Ha lenne pénzem is előbb házat vennék. Szerencsejátékozzak? Vagy honnan? Nincs esetleg valami olyasmi cég, akinek ha aláírom a szerződését, hogy a képzés után náluk dolgozom, akkor azt kifizetik? Úgy tudom ez eléggé elterjedt dolog Amerikában, itthon van ilyen?
2014. aug. 20. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne házat vegyél ha ennyire fontos valami, hanem élj a szenvedélyednek, én is így csinálom. Legyél önmagad, ne másokat kövess, és a társadalom által elvárt dolgokat kövesd, hanem amit a szíved diktál!
2014. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tippmixelj! ;)
2014. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es, oké, értem amit mondasz, de jelenleg albérletben élünk. Ha van ennyi pénzem és lehetőségem egy házra, akkor inkább hagyjam és dobjak ki további 65000 Ft-t havonta albérletre? Nem a társadalom követése végett akarok házat venni, hanem azért, hogy ezt a pénzt félre tudjuk tenni. Tanulok most, ezzel is csak adósságot szerezve magamnak, de nem érdekel, mert szeretem ezt csinálni. Ez a másik nagy célom, amit nagyon szeretnék, de szinte lehetetlennek tűnik. :(


Második, sajnos nem értek a sporthoz.


Köszönöm a válaszaitokat! Igazából tudom, hogy elég lehetetlen kérdés tettem fel...

2014. aug. 20. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Találj ki egy jó vállalkozást, amibe te a tudásodat tudod beletenni és szerezz befektetőktől pénzt rá. Ha felfut az üzlet, már te is sokat tudsz majd kivenni. Telik majd belőle helikopteres jogsira is.
2014. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért van az, hogy 99 százalékban a gazdag családból származók engedhetnek meg maguknak ilyen munkát. Próbáld meg a pókert :D
2014. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!