Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nemzetközis kollégák ti mit...

Nemzetközis kollégák ti mit hordtok magatokkal a kamionba?

Figyelt kérdés
Nem rég csinálom ezt, de sokszor látok olyat más kollégáknál, amiről vagy az jut eszembe, hogy de jó volna ha lenne nálam is(pl elemlámpa-azóta már beszereztem-), vagy pedig az ellentét, hogy teljesen feleslegesnek tartom(pl kemping bicikli a traktorra kötve, vagy a jobb egybe tartott paradicsom palánta), sőt akár útba is lehet. Nyilván mindenkinek mások az igényei szóval nem is erre irányul a kérdés, hanem hogy ki mit tart saját maga számára fontosnak, mi az ami hiányozna ha nem vinné magával.
2014. aug. 25. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Paradicsom palánta az nem azért van ott, mert mekkora haszon.

Másrészt rakj be Frontint vagy Xanaxot, jól fog jönni, ha rádjön/rájössz, h az asszony félrekefél.

2014. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Asszony nincs. A paradicsomot meg nem amiatt hoztam fel, hogy milyen haszon van belőle, hanem hogy ez pl számomra felesleges lenne
2014. aug. 25. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor neked a Frontin, Xanax is felesleges.
2014. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Egy csomó ruhát, kempinggáz, túlélőkonzervek, könyvek, ágynemü, stb.

Amíg nem külföldön váltottunk, addig én is fixen hordtam a mountain bike-ot, nem értem miért tartod feleslegesnek.

2014. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért mert nyilván +1 dolog amire figyelni kellene, mert ugye a fülkébe csak nem raknám be. Persze van hasznos oldala is, közeli városokba betekerni a 45-ös alatt, vagy épp nem a parkolóba zülleni :D de a mai világba ahol a pótokat szét akasztják heccből, vagy épp lekapcsolgatják egymás hűtőjét ez hiányozna a legkevésbé hogy még erre is figyelni :) Gondolom érthető, hogy miért nem tartom fontosnak az úton :)
2014. aug. 26. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tv,parabola antenna kell. Szinte minden nap be állitom. Meg nekem egy lavor. Mert nagyon sokszor van hogy megrakodok, és le spanizok csupa szutyok vagyok. Fürdő meg sehol. Már pedig én koszosan nem szeretek beülni.
2014. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!