Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Normális kresz oktató és...

Normális kresz oktató és iskola megfizethető áron? A sikeres elsősegély vizsga mikor évül el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nagyon kéne a segítségetek, ugyanis elővárosi révén be vagyok korlátozva lehetőség-ügyileg. A mostani sulimban kretén oktatók vannak, már megvolt a 30 órám, semmi nem megy, mert az oktatóm borzasztó hangulatember, porig aláz, úgy beszél velem, mint egy 3 évessel. Én persze tűrtem eddig, mert lúzer vok, de elég volt, több pénzt nem dobok ki, hogy méginkább meggazdagodjon rajtam!Olyan kéne, aki nincs válófélben, meg ilyen dolgok. :D Köszi előre is. Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de naprakész válaszra van szükségem, nem 2-3 évesekre.
2014. aug. 26. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és budapestiek kellenének! :)
2014. aug. 26. 19:43
 2/3 anonim ***** válasza:

sulin belül is lehet oktatót váltani, én már a harmadik után cseréltem volna a helyedben...


A Tóth autósiskola szerintem jó, én Miskolcon vagyok náluk, de van Pesten is irodájuk, oktatásuk, itt legalábbis minden pörgősen megy, odafigyelnek, kedvesek, türelmesek, az oktatók és az irodán is a diákokért vannak... Szerintem a Pesti részlegük is hasonló lehet akkor.

2014. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja és attól hogy te X helyen laksz, még tudsz kicsit utazni, buszozni ha a közeledben pont nincs lehetőség.


Mások is bejárnak pl vidékről városba az oktatásokra, vezetésekre...

2014. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!