Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Tachográf birság...

SÜRGŐS! Tachográf birság részletfizetésére mennyi időt kérhetek?

Figyelt kérdés
Megkaptuk a 400 ezres csekket, fellebbeztünk amit persze elutasítottak, de ennyit nem tudunk kifizetni. Részletfizetést szeretnék igényelni, hány hónapig törleszthetem? Ezt kérni kell vagy ők majd eldöntik? Mennyit kérhetek ha én kérem?

2014. aug. 28. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd ők eldöntik annak függvényében, hogy mennyi a bejelentett kereseted.
2014. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a kérelmemet meddig nyújthatom be? Mert azt írja hogy az eljárás megkezdéséig, de az mikor van? A határozatban nem találom
2014. aug. 28. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Részleteket lehet tudni? csak hogy ne hogy így járjak/járjunk.
2014. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most tavasszal megállítottak az M0-son a fakabátok és kérték az ilyenkor szokásos dolgokat. Kérték a tachográf korongokat is 30 napra visszamenőleg és mivel én nem dolgoztam május 1-5-ig ezért oda kellett volna adnom egy tevékenység igazoló lapot ami pont nem volt nálam mert azon a héten már három kocsival jártam és bennefelejtettem az egyikben. Erre ő feljelentett, behívtak a Miskolci Rendőrfőkapitányságra, oda már vittem magammal a papírt de azt mondták hogy most már nem fogadják el, csengessem le szépen a 400 ezer forintot. A probléma az egészben viszont az hogy ez nekem kb két és fél havi keresetem
2014. dec. 22. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Utólag nem fogadhatják el. Viszont, ha az ellenőrzés ideje alatt átfaxolta volna a főnököd, akkor elfogadták volna.


Beszélj a rendőrségi előadóval erről, biztos meg fogja mondani kihez kell kérelmet írnod, és ha szerencséd van akkor kapsz részletfizetési lehetőséget.

2014. dec. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!