Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ebben a cikkben melyik mobilpa...

Ebben a cikkben melyik mobilparkolás app-ról van szó amelyik nem számítja fel a plusz díjat?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt írja pontosan:

"Az államnak szánt 40 forintot itt sem lehet megúszni, de ez pont 60 százalékkal alacsonyabb plusz díjat jelent a mostani 100 forintos kényelmi díjnál (van egy a pluszdíjat elengedő mobilapp is, de ez most nem a reklám helye, nézzen utána)."

Én próbáltam rákeresni de nem találtam ilyet.



2014. aug. 28. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?

[link]

2014. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán ez az, mondjuk mivel én debreceni vagyok, remélem mégsem:D Jó lenne ha nem ez lenne.
2014. aug. 28. 19:58
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Közben megtaláltam szerintem, a barion lehet az, de csak ideiglenesen csalogatásként engedi el az elején a díjat. Kár, hogy feltöltős jellegű én jobban szeretem a mobilegyenleg terhére, az sosem "fogy el", mint a feltöltősek.

2014. aug. 29. 07:44
 4/4 anonim válasza:
Azért ez az app is gáz, simán megbüntetnek hiába vettél parkolójegyet. Utána meg bizonyítsd ahogy tudod,! Jaaaa csak az a baj, hogy az alkalmazás van amit ők fejlesztettek az egy halom k@ki, azzal meg nem mindig tudod bebizonyítani az igazad. Az sms az legalább tartalmazza a zónakódot is. Az alkalmazást ha frissíted ugorhat az összes előző parkolásod visszaigazolása........aztán meg kamillázhatsz, hogy akkor most még a büntetést is fizetned kell.... Parkolóház a tutti, és sok esetben olcsóbb is, vagy magánparkoló üres telken. Engem eddig csak úgy büntettek meg, hogy volt érvényes jegyem! Többször is! Smsnél egyszerűbb volt, kellett 3-4 tízperces telefon az ügyfélszolgálattal, aztán stornózott..... de most ez az alkalmazással, csak roszabb. És mit tehet aki nem akar hetekig ügyfélszolgálatokra rohangálni, meg értetlen ügyintézőknek 20x elmagyarázni az igazat inkabb kifizeti a megvásárolt parkolójegy mellé a bírságot is. És szidja az eget, hogy az adójából tartják fenn ezt a sok léhűtőt..... Gáz!! ez nem más mint nemzeti lehuzo zrt.....
2015. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!