Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért divat, manapság a...

Miért divat, manapság a bejáratnál, és az ajtóban állni, tömörülni?

Figyelt kérdés
Nem ragozom,mert semmi értelme. A lényegre kitérve,csak annyit,hogy miért divat,főleg Budapesten,hogy az út,járda kellős közepén állnak meg egyes csoportok,és elállják az utat,vagy a járdát,vagy bejáratot,járművek bejáratánál állnak,és nem lehet tőlük se felszállni,se leszállni. Miközben,a jármű tele van,üres helyekkel.És ha véletlenül szólni merek,akkor Én vagyok a QQQ...***-inkább nem írom le,vagy elküldenek a melegebb éghajlatra. Ennyire gáz,a közlekedési morál,Pesten? Vagy ezt hagyta maga után,a 20-év balliberális városvezetés?

#úton állok...Bocs #hogy élek.
2014. aug. 30. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ennyire kretén a legtöbb ember
2014. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

hogy jön a járdához az, hogy a jármű tele van, vagy üres?

Nem teljesen értem a kérdést. Arra gondolsz, hogy amikor a busz megáll a megállóba, akkor nem állnak félre a lent állók? Az régen szerintem rosszabb volt, és Pesten jobb a helyzet, mint sok más nagyvárosban más országokban.

De ha Budapest morálját vagy a "balliberalizmust" akarod szídni csak, akkor rossz kategóriában hányod a butaságot.

2014. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Milyen butaságot? 20-Év Balliberális városvezetés csinált ilyen degenerált,agyhalott zombikat,akiket szinte fel kell lökni,hogy tudj,közlekedni. Nem tudom,hogy miért véded,az ilyen birkákat,de lehet,hogy hasonszőrű "Ember"társaidért állsz ki. Én Pesti vagyok,és jártam már más városban. Igaz,ottan is vannak "Deguk" de mégsem annyi,mint Pesten.
2014. aug. 31. 04:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!