Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ennek a kerékpárnak mi a...

Ennek a kerékpárnak mi a pontos típus neve?

Figyelt kérdés

fehér gyerekülésesére lennék kíváncsi!

ránagyitva jobban látható miről is lenne szó!



#KERÉKPÁR MÁRKA?puch #tanyasi bájk
2014. aug. 31. 14:46
 1/7 A kérdező kommentje:
a kép lemaradt: [link]
2014. aug. 31. 14:48
 2/7 anonim válasza:
szerintem te a gyerekulesre célzol, rászerelheto a legtobb bicajra egy ilyesmi ulés.
2014. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
félre értettél!:) engem a gyerekülésés kerékpár,tehát a KERÉKPÁR MÁRKÁJA érdekelne!:)
2014. szept. 4. 01:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom miért ordibálsz, főként kiírtad: Puch.

Valószínű, hogy ilyen:

[link]

2014. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*jav: főként mert kiírtad...
2014. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnálom,ha félre érthető volt...de nem kiabálásnak szántam,csak kiemeltem,h nem gyerekülésre,hanem a kerékpár márkára lennék kíváncsi.Puch-- az csak a tippem volt.De több hasonló biciklit is láttam már más más márkával.ezt a félté viszont ilyen fehérbe láttam,és konkrét márka nve érdekelt volna.(Pl: koliken excelllent---tehát nem csak a koliken érdekelne,hanem a fantázia neve is)
2014. szept. 18. 18:35
 7/7 A kérdező kommentje:
valamint,ha ránagyitasz akkor nem teljesen egyezik a váz. nekem pont a vázon az a diszes kiemelkedés tetszik ami a kormány résznél látható,ahol a kosár is van.(ránagyutva talán kivehető)valamint az általad linkelt képen nem teljesen olyan ívelésű a váz)
2014. szept. 18. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!