Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerbiába horgos újvidék...

Szerbiába horgos újvidék szakaszon van egy fizető kapu ahol 3eurt kell fizetni. Ez pontosan hol van? Meddig lehet a határ felől ingyen menni?

Figyelt kérdés
Szerbiába horgos újvidék szakaszon van egy fizető kapu ahol 3eurt kell fizetni. Ez pontosan hol van? Meddig lehet a határ felől ingyen menni?

2014. szept. 13. 17:06
 1/4 István000 válasza:

Térképen keresd meg Zmajevo-t, na ott van. Ha Újvidék(Novi Sad) felé mész és el akarod kerülni a fizetést, akkor legkésőbb a Zmajevo-Sirig-Temerin úton kell letérni, Temerin irányába (112 sz. út). Sirigen jobbra kell fordulni a 100.sz útra Újvidék irányába.


De pár km-t megspórolhatsz ha már Feketic után letérsz Srbobran(Szenttamás) felé a 100. sz. útra. :)


Legkésőbb 2016-ra felszerelik a Szabadkai díjkaput is...

2014. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon hasznos! Visszafelé pedig ugyanígy kell menni?
2014. szept. 13. 21:55
 3/4 István000 válasza:

Igen, ugyanúgy.

Sirig-Srbobran-Feketic irányban mennek a legtöbben.


De vigyázni kell, el ne téveszd az utat. Újvidéken előbb-utóbb rátévedsz a Temerinski put(Temerini út) nevű gyorsforgalmi útra(egy idő után szűkül és csak főút lesz). Azon haladsz, amíg egy felüljárón át nem mész a Szabadka-Belgrád autópályán. A felüljáró után 3-400 méterre lesz egy kereszteződés, ahol balra kellene fordulni, mert ha egyenesen haladsz tovább, bemész Temerinbe, az pedig ismét kerülő.


De nem muszáj Feketicsnél lehajtani, használhatod a Zmajevói csatlakozást is. Pár km-rel hosszabb, de időben behozod az autópálya miatt, úgy akkor nem kell Szenttamáson átkelni és a főúton 80-al csigázni. :)


De nézz rá google térképre is.

2014. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam pár hete arra menni és a lehajtónál kérték a pénzt, pont annyit mint a rendes kapunál. Így inkább végigmentem a pályán. Utólag megnéztem térképen és azt vettem észre, hogy Novi Sad től kb 50km re van az utolsó lehajtó Feketic-nél :) Rögtön rá a 100 útra.
2014. okt. 17. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!