Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, új biciklire...

12 éves vagyok, új biciklire lenne szükségem! Többi lent! (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok, 12 éves vagyok, mint írtam, és egy új biciklit szeretnék vásárolni, ebben kérem segítségetek! Mivel külvárosban élek, ezért biciklivel kell bejárjak a boltba/iskolába, mert sajnos nincs lehetőségünk busszal, vagy autóval közlekedni. Ami most van, azt már kinőttem, és sokszor leesik a lánc. Az úton rengeted gödör, emelkedő van, és sokszor 1m-t megugrik a bicikli, és akkor általában a lánc is leesik, és ez kb 4-szer így van, oda vissza 8-szor. Ezért rengetegszer elkések az iskolából! (Elnézést hogy ilyen hosszú lett, akit nem érdekel, ne olvassa el) Olyan bicikli kéne, amivel jól lehet tekerni, de ha ugratok vele az út miatt, ne essen le a lánc (strapabíró) Köszönöm a válaszokat előre is!

#bicikli #strapabíró bicikli
2014. szept. 20. 10:30
 1/3 kovpet ***** válasza:
Ha leesik a lánc, akkor javítani kell, nem az egész bicajt cserélni. Ha kinőtted, az más tészta. Nem tudom, milyen magas vagy, de 12 évesen már lehet, hogy el tudsz járkálni egy felnőtt bicajjal. Bármilyen mountain bike-kal. Esetleg trekkinggel.
2014. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

No igen, 1 métert nem véletlenül ugrik a bringa, ahhoz neked is van egy kevés közöd!

:D

Persze ha jól karban van tartva, akkor még annyitól se ugrik le a lánc...

2014. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Agyváltós MTB?
2014. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!