Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kismértékben ugyan, de színtév...

Kismértékben ugyan, de színtévesztő vagyok. Ha veszek olyan szemüveget, amely teljesen korrigálja ezt a problémámat kaphatok hivatásos jogosítványt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
létezik ilyen? én úgy tudom, hogy nem. de lehet, hogy csak nem hallottam még róla.
2010. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én is szintévesztő vagyok, és úgytudom, hogy nem.

A szeműveg csak úgymond a komfortérzetet javítja,viszont hivatásos jogsit nem kaphatsz.

2010. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben a vizsgákat el tudod csalni, lehetsz. A hangsúly a csaláson van sajnos. Van ismerős, akinek sikerült.
2010. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok szakmából indokolatlanul vagyunk emiatt kizárva. Van egy ismerősöm, akit a szintévesztése miatt nem akartak hentesnek felvenni. Szemüveg meg egy ismerős orvosra volt szükség hogy dolgozhasson. Sokszor úgy érzem több helyről vagyok emiatt kizárva mint egy rokkantkocsis. B kat. -tal vezetek autót több százezer km.-et levezettem már baleset nélkül. Miért ne tehetném meg ugyanezt egy kamion vagy egy busz volánja mögött ülve is?
2010. jan. 23. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
hello!figyu!kamionsofőr lehetsz a szemüveg nélkül is,nekem van ilyen szemüvegem és elfogadják! üdv:buszsofőr
2010. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na vègül megkaptad a jogsit
2018. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!