Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy igényesen...

Szerintetek egy igényesen felújított kemping kerékpár, tetszhet egy fiatalnak?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz az öcsém születésnapja és arra gondoltam,hogy saját kezűleg felújítok egy régi kemping biciklit.

Megtehetném,hogy 20-30 ezerért veszek egy új kerékpárt,de az olyan személytelennek tartanám.

Szerintetek jó ötlet,örülhet neki egy 18 éves srác?



2014. okt. 24. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Én imádom a csepel kempinget. Mindenhova elmegy, kényelmes és még a vonaton is ingyen lehet vinni. Ja és félteni sem kell mert olcsó meg nem ezt lopják. Nyilván nem mindegy az sem hogyan újítod fel.
2014. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 viktorvarga ***** válasza:
ha aztakarod h kiröhögjék akkor jó ötlet
2014. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia szerintem kedves gesztus nagyon viszont pesten megvan az esélye hogy kiröhögnék:( nem sértésböl de sokan lehet cikinek tartanák vele menni
2014. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok de probáldmeg ki faggatni lehet neki bejönne és nem érdekelné mit gondol más 23/f
2014. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sokat közlekedtem kempinggel pesten semmi nem volt sőt sokaknak nagyon is tetszett. De jól is nézett ki. Igazából szívesebben mentem azzal mint a többször annyit érő bringákkal. Azonban ha neki pont nem jön be az ötlet mellé is lőhetsz. Viszont ha tetszik neki akkor nagyon jó. Szerintem egyszerüen kérdezd meg. Sőt bele is vonhatod akár a felújításba.
2014. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem olyan "menő", de praktikus, kicsi az igénye, és alig van mi elromoljon benne

22 vagyok, pesti, és végül is nem bánnék egy kemping biciklit (most egy rossz mtb-m van, mondjuk nem is használom)

2014. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem rossz ötlet, jók a kemping kerékpárok, igaz pesten más világ van, az emberek többsége debil, nem értékelnek semmit, viszont könnyebb lenne a közlekedés egy ilyen járgánnyal. Bár ennyi erővel szerintem egy versenybringát is vehetnél és felújíthatnád, ugyanaz
2014. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem inkább az "alternatívabb" típusó fiatalok használnák, tényleg embere válogatja. Ismerni kéne a tesódat hozzá, hogy meg lehessen mondani, örülne-e neki.
2014. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!