Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » SISU traktorok mennyire...

Lupara kérdése:

SISU traktorok mennyire megbizható gépek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A Sisu motorokat gyárt, traktort azt nem csak belerakják!


De viszonylag jók.

2014. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én eddig úgy tudtam, hogy a sisu veszi a motorokat, legalábbis a teherautóknál ez így van.
2014. nov. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Én eddig úgy tudtam, hogy a sisu veszi a motorokat, legalábbis a teherautóknál ez így van."


Tehernél nem tudom, hogy van.

Sisu (Agco) motort használ a Massey F., Valtra-Valmet, Cat. Challenger pl.


Azért nem helytálló, hogy "sisu traktor" a véleményem szerint, mert jelenleg nincs önálló néven ilyen.

2014. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
90-es évek elején találkoztam ezzel márkával,magángazdálkodó ismerősömnél.Törtfehér szin,fekete Sisu felirat,csendes motor,modern külső,belső.Akkor még néhány üzemórás volt.Akkoriban forgalmazták,igaz azóta sem láttam másfelé ezt a gyártmányt.Traktoros oldalakat olvasva,jutott eszembe ez az igéretes gép.1-es,3-as,válaszaidból azt olvasom ki,hogy jó minőségű megbizható eszközök,és most motorjaikban élnek tovább,neves márkáknál.Kérdésemre választ adtál,köszönöm.John McClane neked is köszönöm felvetésed.Ebben az időben sokat találkoztam egy csőrös,darus, pótos,magas könnyűfémoldalas Sisuval,ő is térkövet hordott az Ausztria-Beton üzeméből(Agárd).Nagy tekintélye volt,ki tudja milyen sziv dobogott benne?
2014. nov. 6. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

"Tehernél nem tudom, hogy van. "

Az újakban Mercedes-Benz V6-van, a régebbiekben ha jól emlékszem Volvo motor volt, de ebben nem vagyok biztos.

2014. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönet.
2014. nov. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!