Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autóvezetésből 21 órám van...

Autóvezetésből 21 órám van meg,1 hét múlva vizsga, és szinte semennyire nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A maradék 9 óra levezetése nem akadály, de attól tartok, hogy nagyon nem lesz elég nekem. Voltak jobbnak nevezhető óráim, de szerintem az összkép eddig katasztrofális. Elméletben mennek a dolgok, de amikor éles helyzetben kell alkalmazni őket (pl. STOP táblánál megállás, parkolások) semennyire sem mennek. Nem tudom normálisan használni a pedálokat együtt, nem értem a mechanikáját. Hiába magyarázta el már számtalanszor az oktató, nem tudok rájönni, hogy pl. STOP táblánál megálláskor mit csinálok rosszul.Nem érzem, mikor kell kuplungot nyomni (természetesen azt tudom, hogy sebességváltáskor kell), sem azt, hogy milyen mértékben. Nem tudok normálisan parkolni, fogalmam sincs, hol mennyire kell elfordítani a kormányt. 19F
2014. nov. 4. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs más hátra, gyakorolni kell. Sokat.

Egyébként ha ennyire nem megy, szerintem az oktató fel is fogja ajánlani a végén, hogy vegyél még plusz órákat a vizsga előtt.

Ha netán szerinted az oktatóval van a gond, próbáld meg másik oktatóval, hátha az jobban el tudja magyarázni a dolgokat, amiket nem értesz.

Van autó a családban? Akkor keressetek egy kihalt parkolót, vigyél pár nagyobb kartondobozt kapunak, és próbálgasd a rutinfeladatokat, ott legalább csak a benzint kell fizetni, nem az oktató óradíját. :)

2014. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A saját és mások érdekében mondom. Ha nem megy ne vezess. Lehet nincs érzéked hozzá. Ha nem tudsz parkolni még megbocsátható de ha táblánál nem tudsz megállni és a pedálokat sem tudod használni ennyi óra után akkor inkább ne erőltesd. Veszélyezteted a sajátod és mások életét is így.
2014. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi újság, kedves Kérdező? Meglett a jogosítvány? :)
2015. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Február végén, 4. alkalomra meglett :D
2015. aug. 4. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!