Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A XVIII. kerületben a Üllői...

A XVIII. kerületben a Üllői út-Vajdahunyad utca környékén van olyan hely, ahol ingyen lehet parkolni? Bevásárlóközpont stb. Vagy a parkolásért hogyan kell fizetni, mobillal lehet csak?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget előre is! PÁV-ra megyünk ketten(lejárt a PÁV I,hosszabbítjuk). Nagyon régen voltam ott,hogy működik a parkolási rendszer? Csak mobillal tudok fizetni vagy jegyet is lehet venni ott valahol? Esetleg tudtok-e olyan helyet e környéken (akár 15 percre gyalog) ahol meg tudunk állni több órára? Általában 2-4 óra maga a vizsga.Köszi!

2014. nov. 8. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyu, a XVIII. Vajdahunyad utcában kůrvára nem tudod letenni a PÁV-ot. Persze legalább a parkolás ingyenes :)


Inkább a VIII. kerületben próbálkoznék a helyedben. A Corvin Plaza parkolójában az első óra ingyenes, utána 250 Ft/megkezdett óra - nem összeg. De ha tök ingyen akarod megúszni, akkor a Tisztviselőtelepen parkolj le és onnan sétálj kb. 20 percet.

2014. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor utána nézek,mert ezek szerint kettő ilyen utca is van... Nem vagyok pesti,fogalmam sem volt

Anno még a Dob utcában lehetett ilyen vizsgát csinálni.

Köszi!

2014. nov. 8. 15:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,igen az irányítószám 1082.Egy ismerősöm(akivel megyünk) mondta,hogy a 18.kerületben van én pedig nem vagyok Pesten ismerős egyáltalán.Akkor így már találunk parkolót!
2014. nov. 9. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!