Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntettek engedély nélküli...

Megbüntettek engedély nélküli vezetésért segédmotorral mire számíthatok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok egyik este kivittem egy körre apám simsonját kicsit kitoltam folyóparthoz ahol senki nincs aztán hazafelé egy utcát kellett mennem mondom nem tolom aztán pont találkoztam rendőrökkel és megbüntettek volt rajtam bukósisak biztosítás is volt motorra fiatal korú vagyok még ez mennyire enyhítő körülmény? és a pénzbüntetést lehet részletre kérnem ha valaki tud jobbat megköszönném neki nagyon !

2014. nov. 22. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A rövid leírásból elég viccesen jön át a magyarázkodásod: " kicsit kitoltam folyóparthoz ahol senki nincs aztán hazafelé egy utcát kellett mennem mondom nem tolom"

Mi másért toltad ki, ha nem azért, hogy felülj rá?


Sokan megcsinálják ezt, nem kell túlszínezni, aki lebukik, vállalja a felelősséget.

Közölték a rendőrök a büntetés mértékét, vagy ők csak eljárást indítottak ellened?

Pénzbüntetés befizetését lehet kérni részletre, ezért be nem zárnak, sőt szerencsés esetben meg is úszhatod egy figyelmeztetéssel, bár erre inkább ne számolj.

2014. nov. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"találkoztam rendőrökkel és megbüntettek"


Ha így volt, akkor vége az eljárásnak, ennyi volt.


Vagy a "büntetés" egy monikaluinszki volt, és még fel is jelentettek?

2014. nov. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szabály sértésért igen még alá kellett írnom hogy elismerem amit csináltam kertek adatokat stb
2014. nov. 22. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont még nem büntettek meg, azt majd a szabálysértési előadó fogja kiróni! Az hogy nem vagy még 18 senkit se érdekel, nem jelent kedvezményt.
2014. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!