Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol van olyan orvos, ahol...

Hol van olyan orvos, ahol bejelentkezés nélkül, gyorsan megcsinálják az alkalmasságit a jogosítványhoz? (Budapest)

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosod.
2014. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Adott mennyiségű illetek, kb 30-90perc: háziorvos
2014. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Háziorvosodnál lesz a legegyszerűbb.

Én azért odatelefonáltam, de nem kellett időpontot kérni, még aznap mehettem.

2014. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs háziorvosom, mivel külföldön élek. Egy délutánom lenne ezt elintézni. Meg lehetőleg beteg emberek között sem szeretnék várakozni egy háziorvosnál.
2014. nov. 24. 13:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor felhívod a volt háziorvosodat, szüleid, családod háziorvosát, vagy akit az itthon élő ismerőseid, barátaid ajánlanak.
2014. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor tessék használni a keresőt!

[link]

2014. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég sok autós iskolának van saját orvosa aki 5 perc alatt megcsinálja az alkalmasságit.
2014. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kerestem, de mindenhova be kell jelentkezni előre, ami nem fog menni, mivel előre nem tudom, hogy pontosan mikor fogok ráérni. Persze ha nincs más, majd megoldom valahogy.


De ha esetleg tapasztalatból tud valaki olyan helyet, ahol mindig van kapacitás gyorsan elintézni egy ilyet, írja meg legyen szíves.

2014. nov. 24. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt úgy híják, hogy ismerős/rokon orvos.

Szerintem ha egy magánrendelőt felhívsz, akkor lesz az a pénz, amiért meg fogtok tudni egyezni, hogy felír téged egy listára a recepciós, és amikor odaérsz, a következő behívott garantáltan te leszel.

Szerintem egy Deákigazolványt a vizsgálati díjon felül nyugodtan előkészíthetsz :)

2014. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

na jó, csak azért ez nem ilyen egyszerű sajnos.

a vizsgálatot elvégző orvos köteles megküldeni a hivatalosan regisztrált háziorvosodnak az alkalmasságról szóló eredményt, aki azt vagy megtorpedózza vagy elfogadja.

na most ha neked nincs ilyen, akkor érdekes a kérdés, de persze nálunk mi az, amit pénzért ne csinálnának meg? csak arra kell figyelni h valami extra rugalmas dokit találj, aki nem parázik azon, h jaj így ő vállalja a felelősséget az eü-állapotodért.

2014. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!