Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Segitene valaki? tavolsagi...

Segitene valaki? tavolsagi berlettel kapcsolatban

Figyelt kérdés
Be szeretnek jelentkezni baratnom lakcimere, hogy abba a varosba berlettel tudjak bejarni, mert en nem ott lakok es eleg sok penz elmegy jegyvasarlassal. az eleg a berlethez ha ideiglenes lakcimkent vagyok oda bejelentve? illetve ez baratnomeknek milyen tovabbi feleloseggel jarna? pl ha kapnak vmi tamogatast, a bejelentkezesem bezavarna nekik? vagy nekik kell meg emiatt rohangalni vmerre? a bejelento papir mar megvan.
2014. dec. 1. 14:27
 1/1 Tünde Gizella válasza:
Én csak a véleményem írom ide, nem pedig azt ami 100%-an biztos. Én nem hiszem, hogy a barát ideiglenes bejelentkezése a lakás tulajdonosnak hátrányt okozna. Mivel Te nem albérlőként laknál ott,tehát albérleti díjat nem fizetnél nekik,ezért nekik nem keletkezne eltitkolt jövedelmük. Esetleg ha írnátok valamilyen nyilatkozatot, melyen a Te és az ott lakók,valamint két tanú aláírása szerepelne az a későbbiek folyamán a kellemetlenségeket kiküszöbölheti. Esetleg ha most kapnak valamilyen segítséget a barátnődék,akkor Ők is érdeklődhetnek attól a szervtől, akitől segélyt,vagy hasonlót kapnak.
2014. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!